Somalis

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Somalis parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Somalyje

Somalis yra Rytų Afrikos valstybė, esanti Afrikos Kyšulyje. Jis ribojasi su Džibučiu į šiaurę, Etiopija į vakarus ir Kenija į pietvakarius.

Jos sostinė yra Mogadišas.

Situacija Somalio nekilnojamojo turto rinkoje nėra lengva dėl pilietinių karų šalyje nuo 1991 metų, tačiau nepaisant to, tai yra vienas iš augančių sektorių Somalio ekonomikoje.

Jei ieškote Somalyje parduodamo turto, pagrindiniai nekilnojamojo turto plėtros paklausos veiksniai yra politinis stabilumas, kuris sukūrė palankią aplinką ir todėl pritraukė užsieniečius pirkti turtą pardavimui Somalyje.

Sektoriuje yra įvairių investavimo galimybių, nes auga gyvenamųjų patalpų ir butų bei kitų patalpų statyba.

Tiems, kurie nori pirkti turtą pardavimui Somalyje, taikos grįžimas ir federalinės vyriausybės formavimas atnešė stabilumą ekonomikai, o tai reiškia, kad teritorija yra saugi ilgalaikėms investicijoms. Vyriausybė investuoja į infrastruktūrą, pvz., Kelius, geležinkelius, uostus ir ryšių maršrutus.

Įdomiausi miestai nekilnojamojo turto rinkos požiūriu ir parduodamų nekilnojamojo turto skaičius Somalyje yra Berbera, Mogadishu ir Bosaso.

Berberos miestas yra glaudžiai susijęs su savo prekybos žmonėmis praeitimi, o miestas vis dar žinomas kaip pagrindinis Afrikos Kyšulio uostas.

Mogadishu yra sostinė, siūlo keletą galimybių parduoti nuosavybę Somalyje, tačiau situacija dar nėra lengva ir pasiūlymas nėra labai platus.

 Bosaso yra labai gyvas miestas, kuriame gyvena apie 700 000 gyventojų ir nuolat auga.

Buvo pastatytos naujos mokyklos ir infrastruktūra, o Dubajus padėjo investuoti milijonus dolerių vietos oro uoste.

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB